Asukohad

Tartus, Sepa keskuse kõrval

Hetkel on meie klientide kasutusel 1 terminal. See asub Sepa keskuse ja Maanteeameti vahelisel alal. Auto süsteemi testimiseks ja diagnostika tegemiseks on eraldatud 1 parkimiskoht.

Sepa tn 21, Tartu, Eesti

Varsti terves baltikumis!

Terminalide statistika

50+

Terminali

3

Riiki

5000+

Klienti

10k+

Diagnostikat

Kliendid on meie teenusega rahul

Plaanisin osta Tartust kasutatud auto. Kuulsin, et ScanHubi terminaliga on võimalik ise kiirelt sõidukile diagnosika teha. Hea oli, et kasutasin seda. Auto jäi seekord ostmata
Peeter
Põlvamaalt
Minu BMW'l läks mootrituli põlema. Kartsin kõige hullemat. ScanHubi terminal jäi mulle silma ning õnnestus kustutada see tuli tänu ScanHubi terminalile. Sõit jätkus rõõmsalt edasi
Teele
Tartust
Pidin minema korralisele tehnoülevaatusele. Auto on juba 15 aastat vana ja ei olnud kindel, kas kõik on korras. Kasutasin ScanHubi terminali ja teostasin autole terve süsteemi testimise. Ühtegi viga ei tuvastatud ja sain kindla tundedega viia auto ülevaatusele.
Toomas
Viljandimaalt
Mina kasutan ScanHubi iseteeninduslikku terminali regulaarselt, kuna soovin kindlustunnet, et minu autol ei oleks mingeid probleeme. Veakoodide ilmnemisel kasutan ScanHubi terminalist saadud rapotit, et sobiv remondi töökoda leida.
Krista
Tartust